Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Plastová okna, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových oken, dveří,rolet,okenic a zimních zahrad.

Útěchov 53, Útěchov

interieryjn

výroba nábytku na míru . Návrhy a realizace interiérů

Rumunská 4, Svitavy

Mgr. Vlastimil Štěrba

Prodej teplonosných mrazuvzdorných kapalin (nemrznoucích směsí) do systémů chlazení, topení a solárních zařízení a speciálních čistících a ochranných kapalin značky SENTINEL.

Svitavy

Josef Pelikovský - Videostudia

Profesionálně natočíme záznam vašeho svatebního dne od ranní přípravy nevěsty, přes příjezdy v autech ke svatebnímu obřadu, který může být v...

T. G. Masaryka 659, Litomyšl

Jiří Doskočil - Truhlářství

Zakázková výroba dřevěných oken a dveří všech typů a geometrických tvarů, vnitřních dveří včetně obložkových zárubní, kuchyňských linek, vestavěných skříní včetně grafických návrhů, dřevěných schodišť včetně montáže. Rovněž možnost výroby podle individuálního projektu.

Radiměř 20, Radiměř

Stanislav Peterka - PPK TEPLO DOMOVA

Nabízíme služby v oboru voda, topení, plyn. Prodáváme krby, krbová kamna a příslušenství, koupelnové vybavení, kotle, čerpadla, bojlery a ohřívače.

Braunerovo nám. 204, Litomyšl

ALVELIS, s.r.o.

Výroba a prodej stavebních pouzder pro posuvné interiérové dveře.

17.listopadu 833, Litomyšl

Martinů - Kuchyňské studio - Truhlářství- Prodej kuchyn- Výroba kuchyníí

Jsme autorizovaný prodejce - kuchyně Sykora a kuchyně Camelot. Kompletní dodávka kuchyní od návrhu po montáž. Kompletní dodávky, kuchyně dodáváme včetně vestavěných spotřebičů různých značek. Příkladem jsou Miele, Zanussi, AEG, Electrolux a Whirlpool.

Starohradská 407, Polička

fortell, s.r.o.- Výroba lisovacích a tvářecích forem - Výroba plastových polotovarů- Výroba kovových polotovarů

Nabízíme naší hlavní činností je vstřikování plastů, včetně konstrukce a výroby vstřikovacích forem pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Dále provádíme lisování kovů a vyrábíme nástroje na tváření kovů. Certifikace ISO 9001 a 14001.

Nádražní 1111, Lanškroun

Petr Turek - artike-shop - Velkoobchod drogerie a chemie - Velkoobchod kosmetiky a parfémů

Zajišťujeme velkoobchod s drogerií a kosmetikou, široká škála pánské a dámské kosmetiky, hygienických prostředků.

T. G. Masaryka 6, Lanškroun-Ostrovské Předměstí

Trepp-art, s.r.o.- Prodej schodišť a zábradlí- Výroba schodišť a zábradlí - Výroba dřevěných schodišť a zábradlí

Nabízíme návrh, výroba a dodávka dřevěných schodišť na zakázku. Široká možnost výběru materiálu, provedení, konstrukce. Návrhy včetně vizualizací pomocí specializovaného softwaru, přesná výroba na CNC stroji, prodloužená garance záruky.

Olomoucká 760/55, Moravská Třebová-Předměstí

ABNER - Výroba a prodej vybavení pro gastronomické provozy - Hutnictví

Nabízíme jsme tradiční český výrobce a distributor gastrozařízení jako jsou: výdejní vozíky, výdejní systémy, self-service systémy, nerezový nábytek, gastronádoby, termoporty, podnosy, tabletové systémy, nádobí. Pro kooperaci nabízí řezání laserem.

Lanškrounská 499/87, Moravská Třebová-Předměstí

Novabrik Czech, s.r.o. - Prodej stavebnin- Prodej stavebního materiálu - Výroba stavebních prvků

Nabízíme řešíte bydlení, stavbu domu, fasády, obklady pro úpravu zateplení, izolací. Z hlediska ekologie, zateplení minerální vatou ne polystyrenem...

Lezník 133, Polička

Coloren, a.s. - drogerie Teta- e-shop

Nabízíme prodej drogistického zboží a malířských potřeb, tónování barev.

Riegrova 36, Polička-Město

KÖSSO velkoobchod metrový textile-shop

Nabízíme velkoobchodní prodej metrového textilu, oděvních tkanin, úpletů a bytového textilu. Náš sortiment šatovky, plášťovky, kostýmovky, pánské oblekovky, umělé kožešiny, vlněné flauše. Vybavení textilem hotelů, penzionů a ostatních ubytovacích zařízení.

Brněnská 83/64, Moravská Třebová-Předměstí

BARVY LAKY Lanškroun, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme barvy a laky. Náš sortiment obsahuje tyto nátěrové hmoty: syntetické základní a vrchní, polyuretanové dvousložkové, akrylátové dvousložkové, speciální na pozink a lehké kovy, jednovrstvé (paletový systém), rozpouštědla a ředidla.

M. Alše 372, Lanškroun

Delta 97, s.r.o.

Dodáváme obaly a obalové materiály, LDPE fólie, paletizační pytle, sáčky, chrániče na oděvy a pěnový PE formou rolí nebo přířezů. Dále nabízíme sáčky PVC, MI, PP s klopou a lepicí páskou a v neposlední řadě papírové hrany.

Průmyslová 1895/1, Svitavy

SANELA- Prodej sanitárního vybavení- Výroba koupelnového a sanitárního vybavení- Výroba vybavení pro gastronomické provozy

Nabízíme bezdotykovou sanitární techniku. Vyrábíme senzorové splachovače pro WC a pisoáry, automatické umyvadlové baterie a ovládání sprch. Dodáváme nerezové vybavení, umyvadla, dřezy, výlevky, pracovní stoly, žlaby, pitné fontánky a zahradní bazénové sprchy.

Dukelských hrdinů 989, Lanškroun-Žichlínské Předměstí

Petr Havlíček - Truhlářství

Návrhy, vizualizace, výroba a dodávka interiérů zahrnujících schody, zábradlí, interiérové a vchodové dveře, obklady stěn, obklady stropů, kuchyně, ložnice, pracovny, sochy a další. Možnost použití různých materiálů a provedení.

Vítějeves 71, Vítějeves

Roltechnik, a.s. - Výroba koupelnového a sanitárního vybavení- Prodej koupelnového vybavení- Prodej sanitárního vybavení

Jsme tradiční český výrobce a prodejce - sprchové kouty, sprchové vaničky, akrylátové vany, vanové zástěny, hydro masážní vany a parní boxy. Naše značka je ve světě symbolem širokého sortimentu postaveném na dlouholeté tradici.

Třebařov 160, Třebařov

VBV Plast, s.r.o. - Prodej bazénů a příslušenství- Výroba bazénů a příslušenství

Nabízíme výrobu, rekonstrukce a zazimování bazénů. Nabídka bazénové chemie, čerpadel a doplňků.

Nová Ves u Litomyšle 48, Litomyšl

Stepa, s.r.o.

Výroba papírových kotoučků do pokladen, faxů, měřicích přístrojů a automatů na jízdenky. Zpracování papíru, čtyřbarevný potisk. Archování na formáty.

Sázavská 995, Lanškroun

LNĚNIČKA s.r.o.

Jsme zámečnictví a zakázková kovovýroba. Zpracováváme nerez, ušlechtilou ocel, hliník a barevné kovy. Vyrábíme ocelové konstrukce, haly a prvky dl...

Trstěnická 932, Litomyšl

ARS - Ing. Jan Maixner

Výroba a prodej přízí, tkanin, pletenin, síťovin a krajek z přírodního hedvábí (buretu), lnu, bavlny, konopí, viskózy. Použití: dámské a pánské ošacení, dětská konfekce, bytový textil. Prodej tkanin na pracovní oděvy - 100 % bavlna i směs s PES.

Staré Město , Staré Město

Dřevoobal Jarý a Hudousek, s.r.o.

Provádíme exportní balení výrobků a investičních celků, včetně nakládky a fixace. Vyrábíme přepravní obaly pro strojírenství a elektrotechniku. Prodáváme veškerý obalový materiál pro balení v průmyslu.

B. Němcové 1515/19, Moravská Třebová

Sampro, s.r.o.e-shop - Velkoobchod radiotelekomunikační techniky

Nabízíme výrobu a prodej technologií pro bezdrátový přenos dat, výroba a prodej satelitních a WIFI držáků a konzol. Výroba a prodej kabelových redukcí, prodlužek a kabelů v metráži.

Šaffova 37, Polička-Dolní Předměstí

Bema Lanškroun, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme plastové obaly a lahve, kanystry různých velikostí na drogistické (na nádobí, aviváže atd.) i potravinářské (nápoje, sirupy atd.) zboží za použití různých materiálů. PET, HD-PE, PP, PE. Vyrábíme též soudky, dózy, uzávěry a víčka.

Dukelských hrdinů 14, Lanškroun

Firma FAULHAMMER, s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou krmných směsí pro hospodářská zvířata, mletím pšeničné a žitné mouky. Dále obchodováním se zemědělskými komoditami, skladováním obilnin v sile a souvisejícími službami.

Tržek 38, Tržek

Jan Velebný - Beves - Prodej pletiv a plotů - Výroba pletiv a plotů

Nabízíme vyrábíme a prodáváme betonové ploty a oplocení, betonové dílce k oplocení rodinných domů. Dále nabízíme průmyslové oplocení, neprůhledné oplocení, kovové ploty, brány, branky, garáže a dělící stěny. Zajišťujeme taktéž montáž a dopravu.

Králická 1007, Lanškroun-Žichlínské Předměstí(areál čerpací stanice Dota)

ORPA Papír, a.s.

Vyrábíme spirálově a paralelně vinuté trubice, dutinky, nálevky, cívky, manžety na skleněná vlákna, biokontejnery na nebezpečný odpad. Dodáváme vinuté obaly na instantní produkty, koření, pochutiny; papírové tubusy na plakáty, výkresy, fotografie.

Nádražní 150, Lanškroun

ATOMSTEEL s.r.o.

Nákup a prodej hutního materiálu, výroba armovací oceli, široký prodej trapézových plechů, prodej sendvičových panelů. Stříhání plechu až do síly 16mm. Řezání materiálu na míru. Možnost dopravy po celé ČR.

Hálkova 1577/1, Svitavy

2M - Tech

Výroba schodů,schodišť,zábradlí a obkladů schodišť.Soustružení dřeva na zakázku. Technické poradenství v oblasti stavebnictví a architektury.

Svitavská 636/30, Svitavy

Michal Liškutin- Výroba hraček a her

Zabýváme se výrobou a prodejem počítačových, stolních, společenských i erotických her.

Gruzínská 1991/13, Svitavy

Kevatex, s.r.o.

Velkoobchod textilu a textilní galanterie.

Pražská 682/3, Svitavy

Qanto CZ, s.r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej především potravin, tabákových výrobků a drogerie.

Milady Horákové 363/5, Svitavy

Papera, s.r.o.

Prodej kancelářských potřeb a zařízení.

Mýtní 657/6, Svitavy

Tessuti Sport, s.r.o.

Velkoobchod látek pro výrobu sportovního obleční. Dodáváme elastické úplety Lycra, Roubaix, dresoviny Coolmax, membrány Tek series a Windtex, Soft shell, No-wind, fleece, vložky do cyklo kalhot. Od dodavatelů MITI, Borgini, Plastotex, Vagotex.

Komenského náměstí 1021/3, Svitavy

Atomsteel, s.r.o.

Prodej hutního materiálu.

Hálkova 1577/1, Svitavy

Pavel Vavřín - Angelo

Poskytování služeb v oblasti výroby a dodávky tvrdého palivového dřeva určeného ke krbovému a kotlovému vytápění.

Antonína Slavíčka 690/44a, Svitavy

Anex, s.r.o.

Výroba dřevěných polotovarů a produktů.

Nádražní 1305/2, Svitavy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?