Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

VLABO - Prodej zdravotnického nábytku- Prodej sedacího nábytku- Prodej kancelářských židlí a křesel

Jsme český výrobce kancelářského, zdravotnického a zakázkového nábytku. Zpracování nejnáročnějších typů interiérů od architektonického návrhu až po montáž. Nábytek je vyráběn z ekologicky nezávadných materiálů. Certifikát kvality ISO 9001.

Opatov 228, Opatov

Flídrová Ilona

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence včetně zpracování DPH, personální a mzdové agendy.

Horní Újezd 78, Litomyšl

Terapeutický výklad karet - Svitavy

Výklad karet jako pomoc při hledání cesty k řešení problémů a složitých životních situací.

Rokycanova 1011/10, Svitavy

Profi-webdesign

Hlavním oborem činnosti firmy je profesionální webdesign, tvorba webových stránek a SEO - optimalizace pro vyhledávače. Tvorba webu přesně na míru podle přání zákazníka, ať už se jedná o firemní prezentaci, e-shop či jinou www aplikaci.

Litomyšl

CIMBRIA HMD, s.r.o. - Prodej zemědělské techniky

Nabízíme provozujeme výrobu a prodej strojů a technologií pro posklizňové zpracování osiva, plnění sypkých materiálů do papírových pytlů, vážení a paletizaci.

Svitavská 1224, Litomyšl-Město

Hotel Aplaus Litomyšl

Hotel nabízí luxusní ubytování,prostory pro firemní akce,školení,recepce,rauty,catering a další gastronomické a ubytovací služby v centru Litomyšle (zámek - památka UNESCO, Smetanova Litomyšl).

Šantovo nám. 181, Litomyšl

HŠV stroje, a.s.

Vývoj a výroba hydraulických lisů, pneumatických lisů a jednoúčelových tvářecích strojů, dokumentace ve 3D Solid Edge. Nabízíme kovoobrábění, CNC frézování, CNC soustružení, broušení, zámečnické práce, lisování, lakování a svařování.

T. Novákové 679, Polička

SANELA- Prodej sanitárního vybavení- Výroba koupelnového a sanitárního vybavení- Výroba vybavení pro gastronomické provozy

Nabízíme bezdotykovou sanitární techniku. Vyrábíme senzorové splachovače pro WC a pisoáry, automatické umyvadlové baterie a ovládání sprch. Dodáváme nerezové vybavení, umyvadla, dřezy, výlevky, pracovní stoly, žlaby, pitné fontánky a zahradní bazénové sprchy.

Dukelských hrdinů 989, Lanškroun-Žichlínské Předměstí

DOSON, spol. s r.o.- Detektivní služba - Ostraha firemních objektů- Pulty centrální ochrany

Zajišťujeme bezpečnostní, úklidové a detektivní služby. Dále i technicko-organizační služby v požární ochraně, služby v BOZP, ochranné pracovní prostředky, PCO, EZS, EPS, CCTV. Zajišťujeme pitný režim a poradenské služby. Bezpečnostní agentura.

P. Bezruče 21, Litomyšl-Záhradí

fortell, s.r.o.- Výroba lisovacích a tvářecích forem - Výroba plastových polotovarů- Výroba kovových polotovarů

Nabízíme naší hlavní činností je vstřikování plastů, včetně konstrukce a výroby vstřikovacích forem pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. Dále provádíme lisování kovů a vyrábíme nástroje na tváření kovů. Certifikace ISO 9001 a 14001.

Nádražní 1111, Lanškroun

ABNER - Výroba a prodej vybavení pro gastronomické provozy - Hutnictví

Nabízíme jsme tradiční český výrobce a distributor gastrozařízení jako jsou: výdejní vozíky, výdejní systémy, self-service systémy, nerezový nábytek, gastronádoby, termoporty, podnosy, tabletové systémy, nádobí. Pro kooperaci nabízí řezání laserem.

Lanškrounská 499/87, Moravská Třebová-Předměstí

Nekvinda - Zemědělská technika, a.s.- Prodej pneumatik- Prodej zemědělské techniky - Prodej kovových součástek

Nabízíme oficiální dealer traktorů Zetor a zemědělské techniky. Sklady náhradních dílů Zetor, ZTS a dalších. Prodej pneumatik na těžkou techniku, vlastní pneuservisy. Pobočky po celé ČR. Doručení zboží levně a rychle.

Pražská 2133/36, Svitavy-Předměstí

Hotel Aplaus Litomyšl

Hotel nabízí luxusní ubytování, prostory pro firemní akce, školení, recepce, rauty, catering a další gastronomické a ubytovací služby v centru Litomyšle (zámek - památka UNESCO, Smetanova Litomyšl).

Šantovo nám. 181, Litomyšl

Hotel Morava Jevíčko, s.r.o. - Hotel - Pronájem prostor pro školení, akce, večírky

Nabízíme každý pokoj je vybaven koupelnou, WC, telefonem a barevnou TV se satelitním příjmem. Pro náročné klienty jsou připraveny dva apartmány. Součástí hotelu jsou i sály sloužící ke kulturně společenským akcím, školením, oslavám, svatbám a dalším akcím.

Palackého nám. 12, Jevíčko

Krantechnik, s.r.o. - Výroba jeřábů, výtahů a eskaláto - Prodej jeřábů, výtahů a eskalátorů

Nabízíme firmu Vám nabízí technicky vyspělé a přitom hospodárné řešení manipulace s materiálem. Dodáváme mostové jeřáby, jeřábové dráhy, portálové jeřáby, otočné jeřáby, elektrické kladkostroje a jeřábové elektrokomponenty.

Bezručova 1147/9, Svitavy-Předměstí

Ing. Josef Koukal - Emkol s.f. Prodej stavební techniky - Prodej stavebnin

Nabízíme prodej a pronájem lešení z hliníkových slitin, rámové lešení, prostorové lešení a systémové bednění. Prodává sítě, vrátky, mobilní ploty, míchačky Lescha, elektrocentrály Honda, topné agregáty Master, vibrátory betonu, stavební diamantové pily.

Trstěnická 932, Litomyšl-Město

Šplíchal, s.r.o.

Vyrábíme přesné nářadí, nástroje a ND z nástrojářských ocelí a tvrdokovů. Provozujeme CNC stroje - elektroerozivní drátořezy, CNC broušení a obráběcí centra. Přesné strojní kovoobrábění. Výroba, broušení, ostření nástrojů. Střižníky, nože, plátky.

Lidická 403, Lanškroun

Orso Lanškroun, s.r.o.

Firma byla založena roku 1992 a zabývá se nástrojařskou činností. Nabízíme kompletní výrobu nástrojů a přesných náhradních dílů. Specializuje...

Nádražní 191, Lanškroun

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?